erkkari_www.jpg

Erikoisnäyttely 12.6.2016 Seinäjoki. Tuomareina Torsten Lemmer ja Jessica Brzezinski

ROP Iolanta Denburg, sert
VSP Playbox's Warlock

PU2 Calvin Klein della Cappastorta, sert
PU3 Dandy Do Pinchecarneiro, varasert
PU4 Sky Bridge Him

PN2 Playbox's Golden Hope, varasert
PN3 Sky Bridge Xoxo
PN4 Raftsman Topgirl To Mabaker's

ROP-pentu Olivia Denburg
VSP-pentu Lellibox Soul Deep

ROP-juniori Ability Nortal Nelvin
VSP-juniori Cocoon's Storm In A Teacup

ROP-käyttökoira Moonraker Lounatuuli
VSP-käyttökoira Tenten Knight

ROP-veteraani Sky Bridge Him
VSP-veteraani Raftsman Topgirl To Mabaker's

ROP- turistipentu Positiivisen Ansioitunut Ansa

ROP-turisti Zealbeat's Åh so Bright White
VSP-turisti Vaa'as Akusti

ROP-kasvattaja Cocoon's
ROP-jälkeläisryhmä Playbox's Warlock


Tulokset luokittain

UROKSET

Babypentuluokka
Lellibox Soul Deep  1 VSP-pentu
Rockbox Aristocles 2
Mar Russia Vintage poissa

Pentuluokka
Positiivisen Ahkera Adonis poissa

Junioriluokka
Ability Nortal Nelvin ERI1 SA ROP-juniori
Lincoln dell'Espinosolo ERI2 SA
Napmary's Heartbreaker ERI3
Bon Dzhorno Forex ERI4
Stengårds El Jefe ERI
Murbergets Noak EH

Nuorten luokka
Calvin Klein della Cappastorta ERI1 SA PU2 sert
Bestbox Infinito Impresion EH2

Avoin luokka
Dandy do Pinchecarneiro ERI1 SA PU3 varasert
Zealbeat's Örouse The House ERI2
Zealbeat's Access To Success ERI3
Marabou American Gigolo ERI4
Adorebox Caapo Casanova ERI
Jewel No Akacisa ERI
Lacalero von den Tempelrittern ERI
Playbox's Karelian Express ERI
Playbox's Karelian Royal ERI
Sky Bridge Unidentified Soldier ERI
Zealbeat's Zeal For Hard Beat ERI
Copper's Nark Dante EH
Playbox's Flash of The Shadow poissa

Käyttöluokka
Tenten Knight ERI1 SA VSP-käyttökoira

Valioluokka
Playbox's Warlock ERI1 SA PU1 VSP
Borok'ko King Of Dream ERI2, SA
Cocoon's Royal Choice ERI3 SA
Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki ERI4 SA
Amady Sanvita ERI
Gift of Gods No Akacisa ERI
Stengårds Cassius Clay ERI

Veteraaniluokka
Sky Bridge Him ERI1 SA PU4 ROP-veteraani
Sky Bridge Me Myself and I ERI2


NARTUT

Babypentuluokka
Olivia Denburg 1 KP ROP-pentu
Playbox's Queen of Hearts 2 KP
Rockbox Agatha 3

Pentuluokka
Esseya Polaris iz Uralskoy Pleyady Zvyozd 1 KP
Tenten Pocahontas 2 KP
Positiivisen Aurinkoinen Amalia 3
WW Yangoviper's Banana Split poissa

Junioriluokka
Cocoon's Storm In A Teacup ERI1 SA VSP-juniori
Ability Narnia Netty ERI2
Ornella vom Schierenhorst ERI3
Kiada's Brisingamen ERI4
Cochise Janina Crystal EH
Nina Boxrelay EH
Stengårds Enchanting Beauty EH
Borok'ko Yantari Show Star's poissa
Sat'Elit Box Whiskey poissa

Nuorten luokka
Kaiffarin Derby ERI1 SA
Ferito's Bellissima ERI2
Tenten Oh Wow ERI3
Ferito's Basia Me ERI4
Bluesfreund Ihana Impi-Lempi EH
Decas Enna EH
Tenten O'lalaa EH
Tenten On My Mind EH

Avoin luokka
Playbox's Golden Hope ERI1 SA PN2 varasert
Sky Bridge Xoxo ERI2 SA PN3
Right Where I Belong Got Real ERI3
Kaiffarin Almeria ERI4
Ferito's Adeste ERI
Happiness From Ines No Akacisa ERI
Lellibox Sata Salamaa ERI
Zealbeat's Öround Goes My Sound ERI
Kiada's Arissa EH
Bestbox Hola Fatima EH
Marabou Angel of Love EH
Twinbox v's Mercury EH
Vardomen Divina EH
Zealbeat's Who Says Booooo EH
Decas Diiva H
Sapnu Barvedis Diva True Viktory poissa

Käyttöluokka
Moonraker Lounatuuli  ERI1 SA ROP-käyttökoira

Valioluokka
Iolanta Denburg ERI1 SA PN1 ROP sert
Bestbox Bonita de Luna ERI2

Veteraaniluokka
Raftsman Topgirl To Mabaker's ERI1 SA PN4 VSP-veteraani
Chanel du val d'Europe ERI2 SA
Bestbox Angelface ERI3
Cocoon's Jam Jam ERI4
Cocoon's Just For You ERI
Ma Baker's Femme Like You ERI
Sarabox Daedal ERI
Sky Bridge Have A Nice Day ERI


Turistipennut, nartut
Positiivisen Ansioitunut Ansa 1 ROP-turistipentu

Turistit, urokset
Vaa'as Akusti 1 VSP-turisti
Ma Baker's Endless Energy 2
Sarabox Gizmonies Murdoc 3

Turistit, nartut
Zealbeat's Åh So Bright White 1 ROP-turisti

Jälkeläisluokka
Playbox's Warlock 1 ROP-jälkeläisryhmä
Jewel No Akacisa 2

Kasvattajaluokka
Cocoon's 1 KP ROP-kasvattaja
Playbox's 2 KP
Tenten 3 KP
Sky Bridge 4 KP
Zealbeat's ei sij
Bestbox poissa