Hallitus

Suomen Bokseriyhdistyksen hallituksen valitsee yhdistyksen vuosikokous. Hallituksen puheenjohtaja valitaan vuosittain. Muut hallituksen toimihenkilöt valitaan kahdeksi vuodeksi kerrallaan. Toimialueet, joihin vastuuhenkilöt valitaan ovat jalostus, julkaisutoiminta, talous, koulutus, näyttelyt ja jäsensihteeri. Hallitukseen valitaan vuodeksi kerrallaan myös alaosastojen edustajat ja heille varamiehet.

Haluatko asiasi SBY:n hallituksen kokouksen käsittelyyn?

Kysy toimintaohjeet sihteeriltä sähköpostitse (laura.saastamoinen@elisanet.fi). Kaikki asiaan liittyvät dokumentit on oltava sihteerillä viimeistään viisi päivää ennen kokousta!

Hallituksen päätöksistä tiedotamme asianomaisille pöytäkirjanotteella, joka postitetaan kahden viikon kuluessa kokouspäivästä.

Seuraava hallituksen kokous on 1.10.2011.

  

  

  

  

 

Puheenjohtaja

Kirsi Laamanen, Pikkunummentie 12, 10210 Inkoo, gsm 050 5321 964 (iltaisin),  

puheenjohtaja @ bokseriyhdistys.fi tai kirsilaamanen @ hotmail.com

Varapuheenjohtaja

Ulla Granholm, Ruorikuja 2 D 50, 02320 Espoo, gsm 0500 896 123,

ulla.granholm @ saunalahti.fi

Sihteeri

Laura Saastamoinen, Lepikkoahontie 1 D 19, 80710 Lehmo, gsm 041 722 9918,

sihteeri @ bokseriyhdistys.fi tai laura.saastamoinen @ elisanet.fi

Taloustoiminta

Jenni Rajala-Poikolainen, Haavistontie 11, 01120 Västerskog, gsm 0400 657 983

jenni.rajala-poikolainen@elisanet.fi

Jäsenasiat

Anne Kuivinen, Länsipuolentie 575, 62190 Ruha, gsm 045 133 7837 (klo 16 jälkeen)

jasensihteeri @ bokseriyhdistys.fi

Jalostustoimikunta

Susanne Rantamäki, Bilmarkinkatu 3 as 11, 20100 Turku, gsm 050 360 5635,

susarantamaki@gmail.com

Julkaisutoimikunta

Laura Saastamoinen, Lepikkoahontie 1d as. 19 80710  Lehmo, gsm 041 722 9918,

laura.saastamoinen @ elisanet.fi

Bokserilehden aineisto: bokserilehti @ bokseriyhdistys.fi

Koe- ja koulutustoimikunta

Laura Koistinen, Rautiaisentie 9, 80130 Joensuu, gsm 050 5819 782,

koistinen.laura @ gmail.com

Näyttelytoimikunta

Sirpa Annala, Päitsitie 8, 04220 Kerava, gsm 040 508 3305,

sirpa.annala @ kotiposti.net tai nayttely @ bokseriyhdistys.fi

 

Alaosastojen edustajat hallituksessa

Lahden alaosasto

Harri Latikka, gsm 040 7012 142, harri.latikka @ netti.fi

Turun alaosasto

Laura Mäiseli, gsm 050 552 1528, laura.maiseli @ pp.inet.fi

Tampereen alaosasto

Miisa Laukka, gsm 045 315 5373, miisa.laukka@elisanet.fi

Pohjanmaan alaosasto

Mari Harju-Säntti gsm 050 566 2232, mari.harju-santti @ netikka.fi

Pohjois-Karjalan alaosasto

Laura Saastamoinen, gsm 041 722 9918, laura.saastamoinen @ elisanet.fi

Uudenmaan alaosasto

Ulla Granholm, gsm 0500 896 123, ulla.granholm @ saunalahti.fi

Keski-Suomen alaosasto

Heidi Mäki-Välkkilä, gsm 040 522 1140, heidi @ zealbeats.fi

Toiminnantarkastajat

Pirkko Konsin

Outi Valle

 

Sivujen päivitys

webmaster @ bokseriyhdistys.fi

Kerhokauppa

Mira Jaakkola, gsm 050 301 5174, mira.jaakkola @ ippnet.fi

 

SBY:n käyttämät viitenumerot

39 FH-Mestaruuskisat

42 Rotumestaruuskisat

26 Leiri

55 Kerhokauppa

220 Julkaisu (mainokset tms)

123 Näyttelyt